חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  


קישור להזמנת התקן דנטאלי

 ללב   - כדאי לבדוק אם זה עדיין מתפקד

טל 0547838015   -  פרטים נוספים במאמר המצורף  - 

להביט לאמת בעיניים  מאיה קיבלה את חייה בחזרה ודלית למדה תובנות חדשות על עצמה. שתיהן השתתפו בקבוצת תמיכה של עמותת "להביט לאמת בעיניים". עמותה שהוקמה במטרה לספק לחולי ומבריאי הסרטן ובני משפחותיהם טיפול הוליסטי שיעזור להם בהתמודדות היומיומית עם המחלה.

 

חזוננו הוא לסייע למי שסובל ממצוקות קשות ומתמודד עימן, לשפר את איכות חייו או חייה בעזרת צרור כלים שאנו נותנים - אומר אבי ים - אנו בהחלט קבוצת עשייה כפי שמאיה התבטאה. אם אדם המגיע לפרויקט שלנו לא עושה דבר עם הכלים שהוא מקבל כאן, לא יקרה לו שום דבר מהותי והוא לא יפיק את מה שניתן מהתכנים שלנו.

התכנים שלנו משתנים מפרויקט לפרויקט. אנו משלבים כל כלי שחווינו בעצמנו וראינו כי הוא אפקטיבי, החל מיוגה צחוק, דרך דמיון מודרך, מדיטציות, טאי צ'י, או שימוש באנרגיית "אור הריפוי" .  הכלל הוא כי הדבר הקבוע ביותר הוא השנוי. השינוי והמגוון שבכלים, השינוי שעושה כל משתתף והשינוי לטובה שחווה כל אחד ואחת שאכן מעיז לעשות.
 אנחנו סוג של טיפול משלים. למי שעובר טיפולים רגילים ובעיקר גם לאנשי המעגל הקרוב אל המבריאים מסרטן - משפחה וחברים. לאנשי המעגל הקרוב יש זכות גדולה להיות במרכז הבמה. הנטייה היא לגמד את תחושות ורגשות אלה התומכים מהצד שכן הם לא "המסכנים" שיש להם סרטן. הבנו על בשרנו כי מי שלא עושה למען עצמו, אין לו בבוא בעת את כוחות הנפש להיות שם לצד האדם הקרוב שמתמודד עם סרטן.  והרי כולנו יודעים שהתמודדו עם סרטן היא תהליך ממושך שדורש נשימה ואורך רוח.
מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים