חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  

 

 

 

 

 

 

 

תכנית 9 הנקודות לטיפול ומניעה של סרטן

התכנית לקוחה מאתר בשם:
Around Thomas Online.

1. תזונה נכונה:

תזונה נכונה חשובה לא רק למנוע סרטן אלא גם בכדי להבריא ממנו. חמרים מזינים ופיטוכימיקלים (חמרים המצויים בצמחים) תומכים במערכת החיסון, באיזון ההורמונלי, בניקוי רעלים ובהבטים אחרים המאפשרים התמודדות משופרת של הגוף עם סרטן. לכן, כחלק מתכנית הבראה, רצוי להכין תכנית של תזונה נכונה.

2. תוספי מזון:

חמרים מזינים, חמרים שמקורם בצמחים, פיטוכימיקלים, אנזימים וחמרים נוספים, מצויים בתוספי מזון בעלי איכות טובה. חשוב לבחור את המתאימים ביותר עבורך.

3. פעילות גופנית:

שמירה על משקל גוף תקין (תוך הקפדה על שמירת המשקל ללא איבוד חמרי מזון), מגבירה את הסיכוי להבראה. תרגילים אירוביים מגבירים את קצב זרימת הדם ואת סילוק הפסולת מהגוף. יש להכניס את הפעילות הגופנית לתכנית היומית תוך התאמה למצבו של כל חולה. תכנית כזאת, תגביר את חוזק הגוף ואת ההבנה לגבי ההשפעות החיוביות של תרגול הגוף.

4. הפחתת מתחים:

נשימה נכונה, מדיטציה, דמיון מודרך, היפנוזה עצמית ושאר שיטות ההרפיה, יכולות לשפר את תפקוד מערכת החיסון ובדרך זו את סיכויי ההבראה. יוגה וסוגים מסוימים של עיסוי, מגבירים את זרימת אנרגיות הריפוי הפנימיות של הגוף ומרגיעים את מערכת העצבים. רצוי לבנות תכנית של הפחתת מתחים כחלק מתכנית ההבראה וככלי עיקרי לשיפור התפקוד של מערכת העצבים האוטונומית.

5. סרטן כנקודת מפנה:

המילה "משבר" בסינית משמעותה היא גם "הזדמנות להיפתר מהרוח המסוכנת". הנסיון הקשה והשלילי יכול להוות בסיס לצמחיה מחודשת. הסתכלות על הסרטן כהזדמנות לשנות את החיים לכוון בריאות ותחושת שלמות מגבירה את הסיכוי להבראה.


6. הנאה מהחיים:

מציאת תענוג וצחוק בצורה בטוחה ושלמה, היא מתת של החיים אשר תומכת ברצון לחיות. אהבה היא משקה אלים המרפא את פצענו ומקדם אותנו בסולם השלמות. יש על כן להסיר את החסמים המונעים ומפריעים מהנאה בהחיים ומהאפשרות להעניק ולקבל אהבה.

7. איזון רגשי:

חשוב לזהות מסלולי תגובה רגשיים והתנהגותיים המפריעים לתפקוד מערכת החיסון ומערכת העצבים האוטונומית שלנו. הדחקה של סיבות לחרדה, עצבות, כעסים, טינה ויאוש, מקטינים את הסיכוי להבראה. חשוב לעבור תהליך של זיהוי הרגשות המפריעים לשמירת הבריאות.

8. אופטימיות ואמון עצמי:

אלה הם מפתחות ההבראה. האמן ביכולת שלך לבחור את הדברים הטובים והחשובים ביותר להבראתך. לאורך תהליך ההבראה חשוב להשאר כמשתתף פעיל ולא רק כמקבל פסיבי של גישות ושיטות המוצעות על ידי אחרים.

9. רפואה משלימה:

רפואה משולבת היא גישה המשלבת בין רפואה מערבית ורפואה משלימה והיא מאפשרת לבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורך מתוך מגוון רחב של שיטות. שימוש מושכל בכימותרפיה, טכניקות ניתוח והקרנות, המשולבות ומתוגברות על ידי גישות משלימות, הם שילוב המנצח בהבראה מסרטן.

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים