חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  

 

31/7/2006 
 "רבותי, מנהיגי העולם. אני, ראש ממשלת ישראל, נושא אליכם דברים אלה מירושלים, אל מול התמונות הקשות מכפר כנא. כל לב אנוש באשר הוא נחמץ ומתכווץ אל מול התמונות הללו. אין מילים שיכולות לנחם מול גודל האסון הזה. ועדיין, אני מישיר אליכם את מבטי ואומר בקול גדול: מדינת ישראל תמשיך במבצע הצבאי בלבנון. 
"צבא ההגנה לישראל ימשיך להתקיף מטרות מהן יורים טילים וקטיושות אל תוך בתי חולים, בתי אבות וגני ילדים בישראל. הנחיתי את מערכת הביטחון וצה"ל להמשיך לצוד מצבורי קטיושות, אתרי שיגור וקנים שמהם פראי האדם הללו מפגיזים את מדינת ישראל.  
"אנו לא מהססים, לא מתנצלים ולא מרפים. אם ימשיכו שיגורי הטילים מכפר כנא אל תוך ישראל, נמשיך להפציץ את כפר כנא. היום, מחר, מחרתיים. כאן, שם ובכל מקום. ילדי כפר כנא יכולים היו לנום עכשיו את  שנתם בבתיהם, ללא מפריע, אלמלא השתלטו על אדמתם שליחי השטן והפכו את חיי ילדינו לגיהינום.
"רבותיי, הגיע הזמן שתבינו: מדינת היהודים לא תהיה עוד למרמס. לא נאפשר יותר לאף אחד לנצל מרכזי אוכלוסייה כדי להפציץ את אזרחינו. איש לא יוכל להסתתר יותר מאחורי נשים וילדים כדי להרוג בנשינו וילדינו. ההפקרות הזו נגמרה. אתם יכולים לגנות אותנו, אתם יכולים להחרים אותנו, אתם מוזמנים לא לבקר אצלנו ואם יהיה צורך אז נפסיק לבקר אצלכם.
 פה לשישה מיליון אזרחים
 "אני משמש היום פה לשישה מיליון אזרחים ישראלים מופצצים, המשמשים פה לשישה מיליון יהודים מושמדים, שהותכו לאפר ואבק על ידי פראי אדם באירופה. בשני המקרים, האחראים למעשים הנפשעים הללו היו ברברים נטולי צלם אנוש ששמו לעצמם מטרה פשוטה: למחות את הגזע היהודי מעל האדמה, כמו שאמר אדולף היטלר, או למחוק את מדינת ישראל מהמפה, כמו שאומר מחמוד אחמדינג'אד.
"ואתם, כמו שלא לקחתם את הדברים ברצינות אז, כך אתם מתעלמים מהם עכשיו. זה, רבותיי מנהיגי העולם, לא יקרה. לא עוד. לעולם לא נמתין עוד להפצצות המבוששות להגיע על תאי הגזים. לעולם לא נחכה עוד לישועה שלא תבוא. יש לנו היום חיל אוויר משלנו. עם ישראל מסוגל היום לעמוד מול מבקשי נפשו. הם לא יוכלו להסתתר יותר מאחורי נשים וילדים. הם לא יוכלו לרחוץ עוד בניקיון כפיהם.
"כל מקום שממנו יירו קטיושות אל תוך מדינת ישראל, יהיה מטרה לגיטימית להתקפותינו. צריך להגיד את זה בבירור, פעם אחת, קבל עם ועולם. אתם מוזמנים לשפוט אותנו, לנדות אותנו, להחרים אותנו ולהשמיץ אותנו. להרוג אותנו? לא ולא.
"לפני ארבעה חודשים נבחרתי על ידי מאות אלפי אזרחים לתפקיד ראש ממשלת ישראל, על בסיס תוכניתי לפנות באופן חד צדדי כ90- אחוז משטחי יהודה ושומרון, ערש הווייתו והולדתו של העם היהודי, לסיים את רוב רובו של הכיבוש ולאפשר לעם הפלשתיני לפתוח דף חדש ולהרגיע את הרוחות עד שיבשילו התנאים להשגת הסדר סופי בינינו.
"ראש הממשלה שקדם לי, אריאל שרון, נסוג נסיגה מלאה מרצועת עזה אל הגבול הבינלאומי והעניק לפלשתינים שם הזדמנות לבנות לעצמם מציאות חדשה. ראש הממשלה שקדם לו, אהוד ברק, סיים את הנוכחות הישראלית הממושכת בלבנון והסיג את צה"ל אל הקו הבינלאומי, מניח לארץ הארזים לפרוח, להתפתח, לבסס את הדמוקרטיה והכלכלה.
"מה קיבלה מדינת ישראל תמורת כל אלה? האם זכינו לרגע אחד של שקט? האם נענתה ידנו המושטת לשלום בלחיצת עי דוד? יוזמת השלום של אהוד ברק בקמפ דייויד שחררה עלינו גל של מתאבדים שניפצו וריטשו לרסיסים יותר מ1,000- אזרחים, נשים וטף. אני לא זוכר אתכם נסערים כל כך אז. יכול להיות שזה קרה בגלל שלא איפשרנו צילומי תקריב בטלוויזיה של האיברים המרוטשים של בני הנוער בדולפינריום? או של שברי חייהם של חוגגי ליל הסדר הטבוחים במלון פרק בנתניה? מה לעשות, ככה זה אצלנו. לא מניפים ומנערים גופות אל מול המצלמה. מתאבלים בשקט. 
"אנו גם לא רוקדים על הגגות למראה גופות של ילדי אויבינו. אנו מביעים צער אמיתי וחרטה. כל אלה הם דפוסי ההתנהגות החייתיים של אויבינו. היום הם קמים עלינו. מחר, יקומו עליכם. אתם כבר מכירים את טעמו הרצחני של הטרור הזה. כבר טעמתם. עוד תטעמו.
 "והנה, הנסיגה של אריאל שרון מעזה. במה היא זיכתה אותנו? במטר של טילי קסאם על יישובים שלווים, בהתקפות ובחטיפת חייל. גם אז אני לא זוכר אתכם מגיבים בכזו בהלה. והנה, היציאה מלבנון נתקלת כבר שש שנים בהתלהמותו ופשעיו של שליח איראני מסוכן, קיצוני שהשתלט על מדינה שלמה בשם הפנאטיות הדתית ומנסה לקחת את ישראל כבת ערובה, בדרכו לירושלים וממנה לפריז וללונדון.
"תשתית אדירה של טרור הוקמה על ידי איראן על גבולנו, מאיימת על אזרחינו, מתעצמת מול עינינו, ממתינה לרגע שבו תהפוך מדינת האייתולות למעצמת גרעין כדי להוריד אותנו על ברכינו. ושלא תטעו: לא נרד לבד. אתם, מנהיגי העולם החופשי, הנאור, תרדו יחד איתנו.
"אז אני שם היום, כאן ועכשיו, סוף למצעד הצביעות הזה. לא זכור לי גל תגובות כזה מול 100 אזרחים שנרצחים יום יום בעיראק. סונים רוצחים שיעים, שרוצחים סונים, וכולם הורגים אמריקנים, והעולם שותק. ואני מתקשה לזכור תגובה דומה כשהרוסים מחקו כפרים שלמים, העלו באש ערים גדולות כדי לדכא את המרד בצ'צ'ניה. וכשנאט"ו הפציצה קרוב לשלושה חודשים את קוסובו, וכתשה אוכלוסייה אזרחית, גם אז נאלמתם דום. מה יש דווקא בנו, היהודים, המעטים, הנרדפים, שמעורר בכם את כל בלוטות הצדק הקוסמיות הללו? מה יש בנו, שאין בכל השאר?
"בקול רם וצלול, במבט ישר בעיניים, אני ניצב היום מולכם, קבל עם ועולם, ולא מתנצל. לא מתקפל. לא מיילל. המאבק הזה הוא על חירותנו. על צלמנו. על זכותנו לקיים חיים רגילים בגבולנו המוכר, הלגיטימי. זהו גם המאבק שלכם. אני מתפלל ומאמין שתבינו את זה עכשיו. כי אם לא, אתם עלולים להתחרט על זה אחר כך. כשיהיה כבר מאוחר".
 

 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים