חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  

 

 

 
         ‏21/08/2006
       ‏כ"ז/אב/תשס"ו
 
אני מאשים
 
אלוני זמורה
 
·       אני מאשים – את ראש ממשלת ישראל לשעבר, אהוד ברק שנסוג מאדמת לבנון בצורה מבוהלת וחסרת כבוד, ונתן בכך את האות למתקפה הנוכחית ורוח גבית להמשך הטרור.
·       אני מאשים – את ראש הממשלה אריאל שרון, אדריכל "ההתכנסות", שהביא לנסיגה מרצועת עזה, ללא כל הסכמים עם הפלשתינים. שבכךנתן רוח גביתלהמשך הטרור,ולא הגיב להתקפות הקאסמים על יישובי הדרום, לאחר הנסיגה.
·       אני מאשים – את כנסת ישראל ואת ממשלתה,  שחיסלו את מדיניות הרווחה, וגרמו לעוני ולאבטלה  בקרב שכבות נרחבות של האוכלוסייה.
·       אני מאשים – את הממשלה שמכרה את נכסיה הכלכליים, בנזיד עדשים, לקבוצה קטנה של מקורבים שהתעשרו והשתלטו על המשק הישראלי.
·       אני מאשים – את ראשי המשק הממשלתי והציבורי, ששילמו לעצמם משכורות עתק, גרמו לפערים בלתי מתקבלים על הדעת, והביאו אנשים עובדים לפת לחם.
·       אני מאשים – את ממשלות ישראל שהתעלמו מפיתוח הגליל. לא הביאו מקורות תעסוקה כלכליים לאזורי הפריפריה ויצרו בכך שכבה כלכלית וחברתית ענייה וחלשה.
·       אני מאשים – את עצמי. שלפני כשלש שנים סיירתי, כאורח אלוף הפיקוד דאז, לאורך גבול הלבנון. ראיתי את אנשי החיזבאללה צמודים לגדר הגבול, בונים עמדות תצפית והתקפה, ממש על הגבול. ראיתי את השאננות של המפקדים להתגרויותיהם של החיזבאללה ולא הקמתי קול זעקה גדולה שתזעזע את החברה הישראלית.
 
 
·       אני מאשים – את ראש הממשלה אריאל שרון, שהעלים עין מההתחמשות האדירה של החיזבאללה, ולא הכין את צה"ל לתשובות הולמות במלחמה.
·       אני מאשים – את ראש הממשלה אהוד אולמרט שהפקיד את בטחונה של מדינת ישראל בידי אדם לא כשיר לביטחון ישראל, בשל שיקולים זרים.
·       אני מאשים – את כנסת ישראל, שבתקופה הרת גורל, יצאה לחופשה ולא נתנה גיבוי, סיוע מוראלי ועזרה ממשית לתושבי הצפון.
·       אני מאשים – את השמאל הישראלי, שגם בזמן מלחמה, גילה, חוסר לויאליות למאבקה של מדינת ישראל בארגון טרור ובהגנה על תושביה.
·       אני מאשים – את חבר הכנסת רן כהן, שבזמן מלחמה עבר בין היחידות הלוחמות וניסה לשכנע לוחמים להתנגד לפקודות ולהמשך הלחימה.
·       אני מאשים – את התקשורת הישראלית, שבזמן מלחמה, גילתה חוסר  אחריות וחוסר נאמנות, לעם ישראל ולמדינת ישראל. ריפתה את ידיו של העורף שישב במקלטים. גילתה והסגירה סודות לאויב, בזמן אמת, סיפרה על מבצעי לחימה עתידיים וגרמה בכך לנפגעים מיותרים.
·       אני מעניק צל"ש – לחצי העם היושב בצפון, שישב במקלטים, ולא נשברה רוחו.
·       אני מעניק צל"ש – לתושבי מדינת ישראל שפתחו ליבם וביתם בפני הפליטים מהצפון ובפני אנשים שלא הכירו.
 
המבקשים להגיב, אך ורק לדואר הבא:
 

 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים