חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> אינפורמציה לחולי סרטן >> טיפול אלטרנטיבי בסרטן
 

 מרכז ד"ר דיין לרפואה שלמה

רפואה שחושבת אחרת  רפואה המתמקדת בחולה ולא רק במחלה.
 
היפוקרטס אמר שאין מחלה הנופלת עלינו מן השמיים, אלא היא תוצאה של חטאים חוזרים נגד הטבע. חטאים אלה באים לידי ביטוי ברעלים השוקעים בגוף וגורמים למחלות.
במרפאה אנו מסייעים לגוף להפטר מרעלים אלה בדרכים שונות, תוך שילוב בין הרפואה המסורתית לרפואה המשלימה.
כל הרופאים במרכז הם רופאים קונבנציונאליים שאמצו את הגישה ההוליסטית בתחומי הרפואה הפנימית, האורתופדיה, האורולוגיה והגינקולוגיה.
אנו ממעיטים בטיפול תרופתי, ומעדיפים שימוש בחומרים מן הטבע המזיקים פחות ובכך ממעיטים את תופעות הלוואי הנובעות מהטיפול כגון: אוזון, חמצן, מי כסף, גלי קול, אינפוזיות ויטמינים ומינרלים.

 
     

 "ניו הופ" מרכז רפואי לטיפול בסרטן

"ניו-הופ" הוא מרכז רפואי לטיפול אינטגרטיבי במחלת הסרטן. במרכז משתמשים בשיטות השונות של רפואה אלטרנטיבית משלימה, בהיפרתרמיה ובדרכי טיפול נוספות במקביל לטיפולים האונקולוגים.
המרכז הוקם ע"י ד"ר יוסף ברנר אונקולוג המשלב רפואה אלטרנטיבית משלימה בטיפול בחולי סרטן. ד"ר ברנר חלה בעצמו בסרטן וטיפל במחלתו בהצלחה בשיטות המשולבות.
מרכז "ניו-הופ" מכיל ציוד רפואי משוכלל כמו מכשירים לטיפול בהיפרתרמיה שטחית, אזורית וכל גופית, מכשיר גלוונו, חמצן, הידרוקולון ועוד.
מרכז "ניו-הופ" מוכר בכל העולם ומגיעים אליו לטיפול חולים מארצות רבות.

 
     
  שיטת פרופסור לואיג`י די-בלה לטיפול במחלת הסרטן  
     
 

הכח המרפא של הטבע    VIS MEDICATRIX NATURE

המחלה הינה תוצאה של הפרת האיזון הטבעי בגוף האדם.
תפקידי הינו לחזק; ללמד; לייעץ ולעזור במניעת המחלות ובריפוין תוך כדי שילוב של גוף ונפש וסיוע
בתזונה נכונה, שימוש בצמחי מרפא, הומאופתיה, תוספי מזון כויטמינים ומינרלים, אורח חיים נכון ושימוש באמצעים שונים הנמצאים בטבע – כאמצעי לטיפול ומניעה.

לעקרון הרפואה ההוליסטית ושילוב שיטות הריפוי הטבעי בשיטות הריפוי המודרני-קונבנצינלי כח רב. כח זה מהווה את הבסיס להשגת היעד העילאי של הדברת הסבל והמכאוב של החולה, שיפור איכות חייו והדרכת האדם הבריא לרפואה מונעת.

 
     
 

 דרכים טבעיות לטיפול ולמניעת סרטן

מירב הספרות בתחום זה היא בשפות זרות. למיטב ידיעתי "סרטן אפשר לנצח" הוא הספר הראשון מסוגו בשפה העברית אשר מכיל בתוכו תיאור מקיף ונרחב של תחום הטיפולים הטבעיים בסרטן. בספר תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע שימושי וישים. אני מזמין אתכם לעיין באתר. תוכלו לקרוא את ההקדמה ואת תוכן העניינים המפורט. קריאה של אלה תיתן מושג ממשי ועמוק יותר על מהותו ותוכנו של הספר.

תודה לכם על תשומת הלב.

גובי

ראה מאמר:

טיפול אלטרנטיבי בסרטן: כל מה שצריך לדעת

 

אפשר לספור על יד אחת את האונוקלוגים המשתפים פעולה עם ריפוי אלטרנטיבי. טובת המטופל היא זו שצריכה לעמוד מול העיניים ולא שום דבר אחר. ראיון עם מומחה לטיפול אלטרנטיבי במחלת הסרטן.

 

 
     
   
     
  אימונו טרפיה כוללת לטיפול בסרטן - Issels treatment  
     
  טבע הריפוי - אתר הנטורופתיה בישראל  
     
   
     
מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים