חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> אינפורמציה לחולי סרטן >> כתובות פורומים לתמיכה
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  פורומים לתמיכה רגשית בחולי סרטן

 

 

פורום – סרטן – לא לבד – מנחה "ציפור לילה"

יום יום, שעה שעה, במערכה הזו שנמדדת בין חיים ומוות.
מוזמנים למקום בו מותר לתת דרור למחשבות, לפחדים,
לתחושות ולכל המילים שחווית הסרטן מעלה בתוככם

 

 

"ציפור לילה" נותנת אוזן קשבת לחולי סרטן – מאמר על הפורום

 

הנכנסים לפורום "סרטן- לא לבד" מחפשים תמיכה, מקורות מידע וחיבוק. לרבים מהם קשה לדבר על הסרטן, אבל מנהלת הפורום, גלי קרני, נותנת את התחושה שהכל לגיטימי ושמותר לדבר על הכול.

 

 

סרטן – לדבר מהלב – מנחה: דניה ובר

"סרטן - לדבר מקול הלב...". בפורום זה נוכל להאזין לקולות היוצאים מהלב, לחלוק ביחד פחדים ותקוות, כאב ושמחה, מחשבות ורגשות ולהחזיק ידיים בכל אותם הרגעים הכרוכים במפגש עם מחלת הסרטן. כל אדם החש עצמו כקשור באופן ישיר או עקיף למחלה - חולים, בני משפחות, גורמים שונים בקהילה, מוזמן להכנס לכאן.

 

פרום תמיכה של האגודה למלחמה בסרטן לחולות סרטן שד  מנחה תמי רימון

לפורום זה יכולים לפנות אתן הנשים, בני המשפחה וחברים. אנו ננסה להשלים את החסר בקשר לשאלות הקשורות לגילוי המחלה ומהלכה, נעזור להבין את הבדיקות השונות הקיימות ונסייע בהחלטות לגבי שלבי הטיפולים השונים, נפנה אתכם למקורות מידע שונים ונביא חדשות בנושא סרטן השד. נעלה את רמת המודעות שלכן המטופלות לגבי זכויותיכן ונחזק את יכולתכן לדרוש את הנחוץ והמגיע לכן. זכרו, פורום זה וכל פורום אחר, אינו מחליף יעוץ רפואי עם הרופא שלכן.

 

 

פורום של עמותה אחת מתשע  לסרטן שד

פורום סרטן השד נועד לתת שרות לחולות סרטן השד ובני משפחותיהן. הפורום מנוהל על ידי עמותת אחת מתשע ופועלים בו יועצים רפואיים מתנדבים, אשר מייצגים את תחומי הרפואה השונים שיש להם נגיעה לסרטן השד, ואליהם ניתן להפנות שאלות רפואיות.
מידע מפורט על היועצים, תחומי התמחותם, ואפשרויות ההתקשרות אתם ניתן לקבל על ידי הקשה על הקישורית "היועצים שלנו" בראש עמוד זה, או הקשה על שמות היועצים המשיבים לשאלותיכם המופיעים בהדגשה בצמוד לתשובות.
כמו כן מהווה הפורום גם במה לחילופי דעות ועזרה הדדית של הגולשים בינם לבין עצמם.

 

סרטן השד - יחד איתך ב NRG

פורום ''סרטן השד - יחד איתך'' הינו בית חם ותומך, המאפשר לנשים שחלו בסרטן השד ומשפחותיהן לקבל תמיכה ומידע רפואי, תוך שמירה על אנונימיות מוחלטת!!! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות עם הרופא המטפל

מנחה: אפרת מלכין יחד עם צוות בראשותה של ד"ר נעה בן ברוך

 

 

סרטן השד - תמיכה מקצועית

מנחה הד"ר נאורה יעל החושן - מומחית לאונקולוגיה ורדיותרפיה, מרכזת תחום סרטן השד במערך האונקולוגי, המרכז הרפואי ת"א.

חשוב לזכור שככל שהמחלה מתגלה בשלב מוקדם כך הסיכוי לריפוי מלא גדל. בשלב I של המחלה אחוז הריפוי הנו מעל 90%, לעומת שלב IV אחוז הריפוי הנו קטן ביותר ואינו עובר את ה- 10%. בהתאם לכך, מאוד חשוב לאבחן את המחלה בשלב מוקדם ועל ידי כך ניתן להגדיל את אחוז הריפוי.

 

 תמיכה לבני נוער חולי סרטן

מאמר על הפורום הנ"ל

 

פורום תמיכה חדש לבני נוער חולי סרטן באתר "דוקטורס"

נוער החולה בסרטן הם קבוצת אוכלוסייה לה נרצה תמיד להושיט ידנו לעזרה, החל ממופעי צדקה וכלה במימון נסיעות לחו"ל המלוות בסיקור תקשורתי. זה חשוב מאד, אבל לפעמים כל מה שאתה רוצה זה אוזן קשבת כשעצוב וכואב.

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים