חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  

 

 

 

 

 

סדנת דמיון מודרך, מיועדת למבריאים מסרטן.

הסדנה כוללת דמיון מודרך, הקשבה, הבנה ותמיכה, הרבה אהבה וחיבוק חם.הסדנה היא מקום מפגש בו מדברים על הכול תוך מתן אמון הדדי, התרגעות, אהבה, הקשבה והזדהות.מורידה מתח וחרדות מאפשרת שינה טובה יותר ובעקבות זה תפקוד טוב יותר בחיי היום יום.

מטרת הסדנה להקנות למבריא כלים ורצון להתמודדות עם המחלה. ניישם סוגים שונים של הרפיה ודמיון מודרך שיהוו כלי עזר חשוב להבראה. נדמיין החלמה. נדבר על "יתרונות" המחלה מול השתתפות המבריא בתהליך בהבראה.  נדון ברגשות שעולים והתגברות על טינה. נעסוק בבניית העתיד והצבת יעדים.

"לחיות בעולם  הזה" להתמודד ולנצח את הסרטן

לעתים, כמו במקרה שלפנינו, הניצחון על מחלת הסרטן גורר אחריו שינוי חיובי בחיים. סיפורה של איילת שניצחה את המחלה, ושינתה את חייה מקצה לקצה.

 כדאי להבין שסרטן אינו סוף העולם, אלא רק למי שרואה זאת כך. סרטן הוא משבר, וכמו כל משבר הוא גם הזדמנות. השאלה אינה "כמה שנים נותרו לי עוד לחיות?" אלא " אילו מין חיים אני רוצה?". מי ששמח יותר, מאושר יותר, אותנטי יותר כנראה גם יאריך ימים. הכוונה היא לשמחה אמיתי שנובעת מזרימה רגשית חופשית, המאפשרת שחרור  וביטוי של כל רגש – בכי, כעס או שמחה ושלווה. חשוב לזכור שאף פעם לא מאוחר מדי לעשות שינויים בחיים. שינוי אינו תלוי בדבר: דרושות רק העזה והתמדה.                                                   מתוך מאמר "חוג הסרטן"  במדור הגוף הנפש והסרטן

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים