חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  

 

 

 

 

 

  ששת רמות הרפוי.

 בריפוי קיימות שש רמות שהן ששה מדרגות:
  1.  הרמה הראשונה - הגוף – הרמה הנמוכה של האדם. זו הרפואה הקונבנציונלית. החלק המוכר לרופא. הרופא יודע ומכיר את מדע הרפואה ברמה הכימית ודרך הזו הוא יודע גם איך לתקן את הגוף. הוא יודע להתאים תרופה לכל מחלה ואבר . התרופה היא ביחס לגוף. לגוף יש רמה הטבעית שמשפיעה ומזינה אותו דרך מה שאנחנו אוכלים. כאשר כל מה שאנחנו אוכלים משפיע על הנפש, הנשמה (מכאן בא האיסור לדוגמה של לא לאכול דם כי הדם הוא הנפש)
  2. הרמה השניה - הנפש   - נותנת כוח חיוני לחיות הגוף.חיות הגוף זו תחושה טובה חיות וכדומה. טיפול נכון   באדם גורם לחיזוק הנפש ומעניק לגוף תנאים טובים שהנפש יכולה להתחבר ולהעניק כוח חיים לכל האיברים בגופנו . אדם שמח ומאשר אפילו עור הפנים נראה טוב ולתנאים הרמוניים .מה שעוזר לנפש את זה האוכל והתרופות המתאימות לאדם חולה..
  3. הרמה השלישית - הרוח – זו אנרגיה כוח שנמצא מעל הנפש היא טהורה וזכה. רוח נקראת גם הגוף הרגשי. היא מפעילה את כל מה שקשור לרגשות שלנו .חולה רוח – חולה נפש. זהו מחלות של אנשים שהשתגעו. הריפוי של הרוח נעשה ע"י סגולות שהם יכולים להיות חומרים כגון צמחים. אבנים.קמיעות ועוד . הם מעבירים למעשה את האנרגיה החיובית לרוח שנמצאת בלב. עד שהיא מגיעה לרמה אנרגטית ויכולה לרפא אותו רגשית.
  4.  הרמה הרביעית - הנשמה – (כוללת בתוכה את הכוחות המנטליים שמפעילים את השכל) . היא יכולה לקבל כוחות משימוש בשמות הקודש (השמות של אלוקים) והם אלה המעבירים את האנרגיה לרפא את הגוף. קיימות שתי דרכים לקבל את האנרגיה משמות הקודש: ע"י נשיאה של שמות הקודש ומשם נמשכת אנרגיה קדושה והדבר גורם להתחזקות אנרגיה של הנשמה לצורך ריפוי. וע"י ידיעת שמות הקודש ושימוש במדיטציה.
  5.  הרמה החמישית - החיה – זו האנרגיה שמקיפה את הגוף.( ההילה מסביב לגוף) אדם שקושר את עצמו לאלוקות ולחכמה האלוקית לרוחניות, לקדושה , התקשרות עם התורה באופן הוליסטי, ומבטא את זה בפה בדיבור במעשה במחשבה. הוא מושך אור. האור נותן חיים (אבל לא יכול לרפא צלקות).הוא יכול לעצור מחלה שלא תתפתח יותר. היא דוחה כניסה של אנרגיה שלילית ומושכת אור פנימה כמו מגנט הפוך.
  6. הרמה השישית - היחידה – זו האנרגיה מעל הראש, ההילה, הגוף האתרי. את האנרגיה הזו מחזקים ע"י התקשרות לצדיק ולחכמתו .(אם הצדיק מת ע"י קריאה של ספרים שלו או ביקור במקום קבורתו ) . הצדיק מגן עליו תומך בו. אף אחד לא יכול להזיק או להפיל אותו. ע"י הניצוץ האלוקי שביחידה נגרם לגוף טרנספר, מצב שלפני המחלה.
 
 
ריפוי הגוף על פי הרפואה היהודית – הרמב"ם.
 
הרפואה היהודית מיישמת את תורת הרמב"ם באשר לרפואה מונעת מרפאה ומשקמת.
שמירת הבריאות והריפוי ברפואה היהודית מתבצעת באמצעות צמחי מרפא ותזונה.
 
הרמב"ם שמצדד ברפואה טבעית אומר ש: רפואה טבעית צריכה לפעול על מערכות הגוף כי כל אבר משפיע על אבר אחר.לאיטיות הפעולה של הרפואה הטבעית יש יתרון והוא שהגוף נחלץ להתגוננות ואסור לנו להפריע בפעולה זו. אסור לרופא לתת תרופות חריפות.במצב שהגוף מתגונן אסור להפריע לו ע"י דיכוי סימני המחלה כי זה סימן שיש מלחמה, שהגוף מתגונן ואנחנו צריכים לעזור לגוף להתגונן,להיחלץ לעזרת הגוף. לדג' חום הורס חיידקים מסוימים.
 

 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים