חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> הפינה של גילה >> הפינה של גילה

           

 
גילה יצחק ( נשואה +1 ) כיום גרה בישוב חשמונאים ( ליד מודיעין למי שלא מכיר). בילדותה – מספרת גילה -  עברתי מסלול רגיל – בבה"ס יסודי, חטיבה, תיכון במגמה של כימיה תעשייתית ( לבורנטית בשפת "העם"). צבא שירתתי בחיל תחוזוקה בתל השומר כלבורנטית במעבדת מזון .
לימודים על תיכוניים- תואר של הנדסאית כימיה. תואר ראשון בפסיכולוגיה/ קרימינולוגיה. בדרך עברתי קורסים רבים שעניינו אותי כגון שפת גוף, סוד האותיות...(קורסים שונים בתחום של מיסטיקה וקבלה- תחום שמושך אותי).
כיום לומדת במכללה לרפואה יהודית ע"ש הרמב"ם במסלול הנקרא – רפואה יהודית מונעת במגמה- צמחי מרפא ורוקחות טבעית . אני נמצאת בשנת הסטז' –המתחלקת לעבודה עיונית אותה כבר סיימתי והגשתי.( נושאים מסוימים מהעבודה מתפרסים  באתר הבית של שוש ויוסי  בפינה של גילה  ) את העבודה העיונית בחרתי לעשות בתחום האונקולוגיה.(למה בחרתי בתחום זה – בהמשך..) בעבודה המעשית עלי לטפל בכ-50 מקרים/ מטופלים .
 
למי שמעוניין לקבל טיפול אצל גילה ניתן להתקשר 08-9298413
 

"ויהיו כל מעשיך לשם שמיים"

תקופה ארוכה מחלת הסרטן בכלל וחולי סרטן בפרט מרתקים אותי.
פגשתי בחיי אנשים המתמודדים עם סרטן , לצערי לא מעטים. אלו אנשים אמיצים אשר מסתכלים למוות בעיניים.

צמחי מרפא - סקירה כללית

כימותרפיה- ענף במדע הרפואה שעוסק בריפוי בעזרת חומרים ביו אם טבעיים או לא טבעיים.
החומרים הלא טבעיים מיוצרים במעבדה ע"י תגובות כימיות וכך נוצרות תרכובות חדשות.

תכונות של צמחי מרפא

בתקופה האחרונה ישנה התעוררות והתפתחות בטיפולים הטבעוניים באופן כללי ולחולי הסרטן במיוחד. תפקידם העיקרי של הטיפולים הטבעוניים היא להקל על הסימפטומים ותופעות הלוואי של המחלה

פחד וחרדה


הפחד,החרדה,והדיכאון, הם המניעים שלנו כיום את ההתנהגות האנושית. הפחד זהו כוח שקט והרסני והוא מוביל לחרדה ,והחרדה לדיכאון.

אור על העור

 

בטבע יש הרבה פתרונות שמשמשים אותנו כבר אלפי שנים. בעבר לא היה סופר פארם השתמשו בצמחי מרפא. ירקות ופירות. תבלינים שמנים ארומטיים וכדומה לא רק לאכילה וריפוי אלא גם לצורך טיפוח הגוף והיופי.

תזונה נכונה לחולי סרטן

תזונה נכונה היא חלק בלתי נפרד מהטיפול בסרטן. ההתייחסות אל המזון כאל תרופה היכולה לשנות את מהלך המחלה. מצב התזונה משפיע על הגידול, על הגרורות ועל יעילות הטיפולים.

 

רפואה יהודית

תזונה והפרעת קשב וריכוז. ADHD

במהלך התמחותי בתחום של רפואה טבעית הגיעה אלי אמא לילדה שאובחנה אבחון גבולי כסובלת מהפרעת קשב וריכוז. לאחר עיון באבחון וסיפורה של האם על ניסיון של מתן ריטלין לילדה ותופעות הלוואי שסבלה הילדה מהם.


ראיון עם גילה 

 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים