חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> מזון ובריאות 2 >> תרופה טיבעית לסרטן- דבש ואלוורה
 

פורסם ב"אמת אחרת" מה שלא רוצים שנדע

תרופה טיבעית לסרטן- דבש ואלוורה

על ידי harmony » ד' מרץ 17, 2010 1:17 pm

.קיבלתי מייל המדבר על תרופה טיבעית לסרטן ומחלות נוספות (כגון סכרת) המורכבת הדבש אלוורה ומעט אלכוהול.את התרופה גילה מחדש נזיר ברזילאי המספר על אנשים שנחשבו כחולים סופניים ונרפאו באמצעותה.היא פועלת מהר (בין שבוע לחודש) וממה שהבנתי מנקה את הדם ובכך מאפשרת לגוף לטפל במחלה.הנזיר עצמו מפרסם בחינם את המתכון ודרך ההכנה על מנת לעזור לאנשים חוליםהוא מספר שלא הצליח להפיץ את התרופה באמצעי התקשורת והבנתי שגם חברות התרופות לא מעודדות את הפצת הידע.ביצעתי חיפושים באינטרנט על התרופה וממש נראה כאילו יש כאן משהו שאכן עובד.אני עצמי עומד להכינה ולתת למכרה ואנשים איתם אני מדבר מתעניינים לגביה. הנה מייל שרץ לגבי התרופה:

תרופה טבעית נגד הסרטןחברים יקרים,מה שאתם עומדים לקרא בהמשך פורסם בעתון בשם:

 LISTIN DIARIO

 בעיר סנטו דומינגו, לפני כחודש. לומר לכם את האמת, כאשר קראתי את המאמר לא האמנתי הרבה במה שקראתי. התרופה שייך לנזיר פרנציסקאני בשם

 Fray Romano

 מאזור

 BELEM

בברזיל.

 הפרסום שלו, כדבריו: "אני מטפל בסרטן וכל אדם יכול לעשות זאת, בלי לעשות ניסים, רק להשתמש במוצרי אימא טבע. לפני שאתן לכם את המרשם אני רוצה לספר לכם על ניסיוני האישי על ברכות המרשם הזה. אני מכיר אנשים שונים שנרפאו, אחרי שהשתמשו במוצר הזה, אנשים שניתן להם חודש לחיות, מאחר שסבלו מסוגי סרטן סופניים. לאחר שזיהיתי את תכונות המוצר הטבעי הזה, החלטתי לפרסמו באמצעות האינטרנט, כך שכל אדם שיש לו מכר, קרוב משפחה הסובל מהמחלה הנוראית הזאת, יוכל להכין לעצמו את המרשם ולאחר מכן לשתות אותו. תוכלו לראות את התוצאות כבר בשבוע שתתחילו לשתות, אני מבטיח לכם שזה משהו שעובד מהר"

המרשם נגד הסרטן

1 חצי קילו או קילו דבש דבורים 

2   עלים 2 גדולים או שלושה עלים קטנים של צמח האלוורה

3   כפות 3 קוניאק, וויסקי או צויקה (משקה רומני) כחומר ממיס

מנגבים את האבק שעל הצמח ומרחיקים את הקוצים. לאחר מכן חותכים את צמח לחתיכות קטנות. מכניסים את חתיכות הצמח עם הנוזל לתוך בלנדר עד שמקבלים משחה צמיגה. בצורה הזאת התרופה ניתנת לשימוש. אפשר לשמור אותה במקרר או מחוצה לו, לפי בחירה.

אין שום צורך לקלף את קליפת הצמח או לסנן את התוצאה שיוצאת מהבלנדר.

הנזיר רומנו מציע לקחת כף גדולה 3 פעמים ביום, כ-15 דקות לפני כל ארוחה.

התהליך הזה צריך להימשך לפחות 10 ימים ורק אם הבדיקות לא מראות שחל שינוי משמעותי במצבכם, ניתן לחזור על כל התהליך עוד 4 פעמים עד לחיסול הסופי.

תיתכנה תופעות שונות כגון פצעים על העור, אולם זה סימפטום חיובי ואין מקום לדאגה.

ז.א. שאם בשלב הראשון של הטיפול (10 ימים) לא רואים את התוצאות המקוות, לחזור על הטיפול, אחרי שערכנו את הבדיקות המתאימות כדי לראות אם הגידול לא פחת. במקרה כזה, עלינו לעשות עוד 4 טיפולים (של 10 ימים כל אחד) עד לריפוי הסופי.הנזיר משתמש בשיטה הזאת כבר 6 שנים, ללא תשלום כלשהו, עם תוצאות מצוינות. הוא טיפל בעשרות אנשים בעיר BELEM וסביבתה...לדבריו הטיפול לא רק מטפל בסרטן אלא גם מונע אותו....

הוא מטפל בסרטן העור, מוח, ריאות,ערמונית, סרטן הדם (לאוקמיה) וכו'......

כמו-כן הוא מספר שטיפל בנזירה צעירה בת 29 חולה מטרשת נפוצה. מי שמעוניין עדות של אדם אשר נרפא מסרטן הריאה, יכול להתקשר אל: Fausto Pimentel בעיר סנטו דומינגו לטלפון מס' 8092472316

האדם הזה פרסם כל מה שכתוב למעלה כאות תודה על החיים שניתנו לו, למרות שניתנו לו רק ימים ספורים לחיות.

מצידי, יש לי עוד אנשים שיכולים להעיד שנרפאו באותה צורה כמו מר PIMENTEL. אני מבקש מכם להפיץ מאמר זה. ברצוני לציין (לא אני כי האדם שפרסם את המאמר) שהתרופה הזאת איננה מטפלת רק בסרטן אלא משחזר את התאים ומחזק את המערכת החיסונית שלנו.

האם הטיפול הזה מתאים לכל סוג סרטן ? כןבאילו סוגי סרטן הוא מטפל ? בכולם . ידוע שהרבה סוגי סרטן נרפאו, כמו: סרטן העור, הגרון, שד, ערמונית, מוח, כבד, מעיים, דם וכו'.. 

  

נראה ששווה לעשות שימוש במרשם הפשוט 

ולפי הפרטים והעדויות - לעקוב אחרי חושף הפטנט הכומר FRAY ROMANO (בגוגל)

 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים