חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> סקופ >> דברים בכנס השנתי

 

 דברים בכנס השנתי של כתבי סקופ 2008

ערב טוב
אני שמח שהיה לי הכבוד להשתתף ביום הולדתו של סקופ. בתאריך 15.1.06 התפרסמה הכתבה הראשונה שלי בסקופ. מעולם לא חשבתי להיות עיתונאי אבל הדרך בה עבד צוות סקופ מהיום הראשון נתן לי כלים לכתוב על נושאים שהציבור יכול להפיק מהן תועלת.
במיוחד עזר לי הצוות המיומן של סקופ לנסח את המאמרים בצורה מקצועית מאד ועל זה אני מודה להם.
 
הקונספציה של סקופ "שכל אדם יכול לעשות חדשות להשפיע על סדר היום הציבורי קרמה עור וגידים וכתבות רבות הגיעו גם לתקשורת הכללית ותחקירנים של כל כלי התקשורת מחפשים סקופים ב"סקופ".
 
במשך השנתיים שאני כותב בסקופ מצאתי שיש יתרונות רבים לכתבים שאינם חלק מהממסד העיתונאי שקשור עסקית וכלכלית עם הגופים המסוקרים. כתבי סקופ חופשיים יותר לסקר וגם זמינים יותר באזור שלהם.
סיקרתי וצילמתי לפני שנתיים סופת מיני טורנדו בגליל המערבי ששום עיתונאי לא היה מגיע לשם בזמן אמת. ויצרתי מיני סופה בליכוד כאשר צטטי פעיל ליכוד אומר ש"ביבי אשם במצב הליכוד".
 
ככתב לא מקצועי מצאתי לפתע את הכוח שיש למילה הכתובה ואת היכולת שלה להשפיע,
לשנות דברים והעביר דעות מקוריות לספר על אנשים מעניינים שלא היו מגעים לתקשורת הרגילה והנה בסקופ הם מקבלים את המקום הראוי להם.
אני מקווה שכתבי סקופ ישתמשו בכוח הזה התבונה כדי לא לשרוף את הקרדיט שניתן להם.
 
אני רוצה לאחל הצלחה למערכת החדשה ומקווה שידעו לשמור על הנכס היקר שקבלו לידים  את כתבי סקופ שעמלים ביוזמה ומרץ רב להביא חדשות וזקוקים לגיבוי וגם תפיחה על השכם.
 
בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל חברי המערכת הותיקה ובראשם יוסי סעידוב והעורכות המוכשרות יעל אדליסט, הדס כהן, מארק, רונית סלע, משה בוניטו שיצא לי לעבוד מולם    וברכות לשי העורך, עומר  וכל הצוות החדש  מי ייתן ותביאו את סקופ לפסגות חדשות.
  
יוסי ספוזניק
14.5.2008
 

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים