חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> הפינה של קדמה קרן >> מערכות PiMag לטיפול במים
 
כידוע, המים חיוניים ביותר לחיינו, ועם זאת עקב זיהום האויר והקרקע, שתית מי ברז בימינו מהווה סכנה בריאותית של ממש. המים חומציים יותר ומכילים משקעים, אבנית, ריכוזים של מתכות כבדות, שרידי כימיקלים של חומרי דישון והדברת מזיקים, והכלור שהרשויות העירוניות מוסיפות למים כדי לטהר אותם מבקטריות הינו רעל מסוכן לכשעצמו.
בניגוד למים מזוקקים או מים המגיעים ממערכת של אוסמוזה הפוכה שהם לא יותר מאשר נוזלים חסרי חיים וחיוניות בשל היותם מנוטרלים מכל המינרלים והאנרגיות שכל כך חיוניים לגופנו, טכנולוגיית ה- PiMag  של חברת "ניקן" הופכת את מי הברז שלנו למים "חיים" בריאים ואיכותיים.
לפני כשלושים שנה, במסגרת מחקר על מחזורי החיים של צמחים, גילו חוקרים יפניים הרכב מיוחד של מים שנתנו להם את הכינוי מי Pi. משמעות המילה Pi ביוונית היא "חיים" וגם "חזרה למקור" והשם הזה ניתן למים בשל האפקט החיובי שלהם על צמחים ועל כל צורות החיים. מים אלה מכילים חלקיקי ברזל מיוחדים בעלי תכונות אלקטרו-מגנטיות והם בעלי תכונות דומות למים שבתוך גופנו.
המים במערכת ה- PiMag של חברת "ניקן" עוברים תהליך סינון באמצעות פילטר קראמי המכיל בתוכו מלח רב-ברזלי כפי שקיים במי ה- Pi המקוריים, ובכך מעניקים למים את אפקט ה-Pi. חברת "ניקן" לא הסתפקה בכך, ושילבה במערכת ה- PiMag שלה טכנולוגיית היי-טק מתקדמת שיוצרת מים חיים וצלולים באיכות משובחת אף יותר ממי ה- Pi המקוריים שהתגלו ביפן לפני שלושים שנה.
מערכת הסינון מורכבת מ-3 מסנני פחם בתוספת אלמוג ספוגי מחורר המטהרים את המים ממזהמים למיניהם, ומסוגלים גם ללכוד בקטריות בגודל מיקרוסקופי של 0.1 מיקרון (פי 10 קטן מכל מסנן אחר שקיים בשוק כיום), וכן פילטר קראמי מיוחד שמוסיף למים מינרלים חשובים. המסננים מסירים מהמים חומרים מזהמים, אבנית, כימיקלים, בקטריות וכלור;מחדירים למים מינרלים חיוניים וחמרים מזינים כגון קלציום ומגנזיום; מבטלים את אפקט "הזכרון" שנגרם ע"י מזהמים שהיו קודם לכן במים; משנים את המים כך שיהיו תואמים להרכב הכימי של הפרוטופלסמה של תאי הגוף; מרסקים את אשכולות מולקולות המים לאשכולות קטנים יותר המסוגלים לחדור ביתר קלות דרך קרומי התאים; הופכים את המים למים בסיסיים יותר בעלי תכולת חמצן גבוהה (ידוע שתאים סרטניים זקוקים לסביבה חומצית יותר כדי להתפתח, והם אינם שורדים בסביבה בסיסית עשירה בחמצן); ומחזירים למים את ה-Ph המושלם (7.4) לתיפקודי גוף בריאים יותר.
כיוון שמי ה- Pi זהים ב-100% להרכב הכימי של תאי הגוף שלנו, וכיוון שהטיפול במי Pi מבטל את אפקט ה"זכרון" של מזהמים שהיו במים קודם לכן, הגוף סופג אותם במהירות ומנצל אותם ברמת התא. הם גם יעילים יותר ממים רגילים בסילוק פסולת ורעלים שנוטים להצטבר בתאי הגוף ומגינים על התאים בכך שהם מונעים חדירת חומרים רעילים לתוכם.
חברת ניקן לא הסתפקה בכך. היא שיכללה והשביחה את האפקטיביות של המים ע"י הוספת מאפיינים חשובים ויחודיים שאינם נמצאים בשום מוצר אחר. חברת ניקן שילבה במערכת ה- PiMag גם את הטכנולוגיות המגנטיות וה- Far Infrared היחודיות שלה, שהן חשובות ביותר כיוון שהן גורמות לתאים שלנו לתפקד ביעילות רבה יותר. המים שעוברים דרך מערכת ה- PiMag לא זו בלבד שהם מכילים את התכונות הבריאות של מי ה-Pi  המקוריים, הם גם טהורים וצלולים יותר וטעונים באנרגיות אלקטרומגנטיות ו-Far Infrared בריאות. מי ה- PiMag מוליכים את האנרגיות הטובות הללו הישר אל תאי גופנו ושם הן נספגות במהירות וביעילות.
בסימפוזיון בינלאומי שנערך בצרפת ב-1998 ועסק במניעת התפתחות גידולים סרטניים דווח כדלקמן:
מי Pi מכילים תכונות חזקות של נוגדי-חמצון כיוון שביכולתם לסלק רדיקלים חופשיים. הם יוצרים ביו-אנרגיה, ולראיה ניסוי שהראה שדג זהב הצליח לחיות 216 ימים במיכל אטום כשהוא ניזון רק מהאנרגיה שבמים. בתנאים רגילים, דג זהב לא היה מסוגל להתקיים יותר מ-3 עד 5 ימים במיכל אטום.
מי ה- PiMag מובילים חמצן לכל אברי הגוף ויוצרים סביבה עתירת חמצן, אשר הורסת אורגניזמים אנארוביים (סרטן הוא אנארובי). הם יוצרים אשכולות מים זערוריים שמשפרים את תפקודי התאים ואת סילוק הרעלים. הם משפרים את הסתגלות התאים למתח ולחץ ולסביבה לחוצה. הם מנטרלים את ה- Ph של המים ומביאים אותו לרמת ה- Ph הטבעי של הגוף. אין כמעט יצרנים של מתקני סינון מים שמודעים לחשיבות ה- Ph, כמו גם לכוחות המגנטיים וגלי ה-Far Infrared ולהחדרת אפקט ה-Pi למים.
מחקרים שנערכו ביפן ובמזרח אסיה, שם קיים נסיון של מעל 30 שנה בשימוש בטכנולוגיות Pi, הראו תוצאות מדהימות:
-     שיפור בחולי סכרת.
-     שיפור בתפקודי הכבד לאחר דלקת כבד.
-    הורדת לחץ דם ושיפור בתפקוד הלב.
-     הקלה בכאבי ראש, מפרקים נוקשים, עצירות.
-    שיפור בבריאות הכללית.
-    שיפור במערכת החיסונית של הגוף (יש להרבות בשתית מי Pi בשלבים הראשונים של שפעת,           הצטננות או וירוס).
-     דוגמאות של רקמות שאוחסנו בתוך מי Pi  נשמרו ללא שינוי או נזק במשך למעלה מ-30 שנה.
 
בנוסף לתועלת הבריאותית/רפואית של מי ה- PiMag, יש להם גם שימושים אחרים כגון:
-   בישול - השריית בשר במי Pi הופכת אותו רך ועדין יותר.
-   שטיפת פירות וירקות במי Pi מסירה רעלים ומאריכה את תקופת הטריות שלהם.
-   ריסוס צמחים במי Pi משפרת את צבעיהם, וההשקיה במים אלה מחזקת את השורשים והעלים.
-   חיות מחמד הפגינו אנרגיה מוגברת עקב שתית מי Pi והפרווה שלהם הפכה מבריקה ונקיה יותר.
-   ביפן ובארה"ב קיימים מסננים המורכבים על ראשי מקלחת, המשפרים את נקיון העור והשיער.
-   חיות משק שהושקו במי Pi הגיבו בשיפור איכות הבשר, הפחתת רמת התסיסה האנארובית, תפוקת ביצים מוגברת. בעלי חיים אדישים ונטולי מרץ הפכו פעילים יותר וגילו התעניינות בסביבתם.
 
 
      
 
מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים