חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> הפינה של קדמה קרן >> מערכת השינה
 
מערכת השינה של חברת "ניקן".
 
מנוחה איכותית היא הבסיס לבריאות טובה.
 מערכת השינה Kenko של ניקן, עוצבה, על ידי המדענים, לנוחות ותמיכה- לשינה אשר עוזרת לגוף לשקם עצמו בצורה הטבעית ביותר.
 כל מזרן של Kenko כולל בתוכו את טכנולוגית המגנטים במרכז אזור השינה, ביחד עם טכנולוגית ה- Rubberthane. טכנולוגיה זו כוללת גבשושיות קטנות אשר מעניקות תחושת עיסוי והמרצה לגוף.
שמיכת ה- KenkoDream Comforter כוללת בתוכה את טכנולוגית היונים השליליים- רעיון המבוסס על היונים השליליים הנמצאים באוויר היער. טכנולוגית האינפרא אדום, אשר נמנית על אחד מהמרכיבים של מערכת השינה של Kenko, משתמשת באנרגיה הטבעית של הגוף בשביל לשמור על חום הגוף ועל הטמפרטורות.
שינה יכולה להיות חוויה קשה, ללא תמיכה נאותה של הראש והצוואר.
הכרית החלומית של ניקן פותרת את הבעיה הזו. הנח את ראשך, וגלה איך כרית באמת אמורה להרגיש!  
הכרית החלומית מותאמת בצורה נוחה מתחת לצוואר והראש, הכרית עשויה מחומר Rubberthane הכולל שקעים מעסים ושכבת חומר ויסקואלסטי המספקים נוחות ותמיכה אופטימאליים.
הכרית החלומית עונה גם על הצורך לאוורור ואיזון הטמפרטורה, מה שהופך את השינה לחוויה של נוחות. הכיסוי העליון העשוי בד נושם והסיבים הקרמיים שבתוך הכרית מחזירים לגופנו את האנרגיה אותה הוא פולט בצורת חום עדין ונעים. מעברי אוויר מיוחדים בכל שיכבה, מבטיחים את האוורור המקסימאלי לנוחות מושלמת.

הטכנולוגיות המתקדמות שמשולבות בכרית החלומית, מספקות דרך ייחודית המרכיבה את טכנולוגיית השינה של ניקן, לשינה רגועה ומהנה בכל לילה.
 
 
 
 
עדות של רופאה,
 
במשך שנים לא ישנתי יותר משעתיים רצופות ואז התעוררתי כואבת ותפוסה. הסתובבתי בבית שעות ושוב חוזרת לשעתיים נוספות של שינה גרועה.
יום אחד ציינה אחת מלקוחותיי שאני נראית תשושה היא הציעה לי לנסות את המזרן המגנטי בלילה ורפידות מגנטיות במשך היום. כמעט זרקתי אותה מהמשרד. למזלי היא הייתה עקשנית ולבסוף הסכמתי לנסות.
למחרת בבוקר קמתי ושמתי לב שלא התעוררתי כל הלילה. אמרתי לעצמי "זו מקריות". אלא שזו חזרה על עצמה גם בארבעת הלילות הבאים. ההכשרה הרפואית שקיבלתי לא נתנה להודות בהצלחה זו ולכן החזרתי את המוצרים. ארבעה ימים לאחר מכן חזרו תופעות חוסר השינה והכאבים.
היום שלוש שנים לאחר מכן, אני משתמשת באופן קבוע במוצרים אלו וממליצה עליהם ללקוחותיי. ואני יכולה להעיד על מקרים רבים שחייהם של פציינטים שלי שהשתנו לחלוטין.
 
דר' קרין דנטין.
מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים