חפש  

הבית של שוש ויוסי  |  
מכשיר מונע נחירות  |  יוסי ספוזניק - טכנאי שיניים  |  לייב מורגנטוי  |  
דף הבית >> אינפורמציה לחולי סרטן >> כל מה שבריא לדעת
 

 כל מה שבריא לך לדעת

סרטן היא מחלה הנוגעת בכולנו. כל אחד מכיר מישהו שהוא חולה סרטן. הכאב, מעבר להיותו כאב אישי הוא כאב חברתי. מתוך היכרות אישית עם המחלה , למדנו לדעת כי אחת הבעיות העיקריות של החולים ובני משפחותיהם היא מציאת מידע הקשור בנושא סרטן ואימותו.


אתר Cancerhelp  הוקם במטרה להוות מאגר מידע אמין ואיכותי הנוגע למחלת סרטן, ומכיל ידע רפואי רב כגון: סימפטומים לכל מחלות סרטן, גורמי סיכון למחלה, דרכי מניעה, דרכי אבחון לגילוי סרטן, רפואה משלימה למחלת הסרטן, תופעות לוואי לטיפולי הקרנות.


שאלות ותשובות למחלת הסרטן  אשר עולות וצפות על פני השטח, טיפים לחולים ולבני משפחתו לפני התחלת הטיפול, עצות שימושיות מחולים ובני משפחתם, דרכי מניעה למחלת הסרטן  , תזונה נכונה ומומלצת, מתכוני בריאות לחולי סרטן ותזונה מתאימה כדי לשמור על משקל קיים במהלך הטיפולים האונקולוגיים.

 זכויות חולי הסרטן בביטוח לאומי ומשרדי הממשלה השונים, סוגי ביטוחים מומלצים בנושא אובדן כושר עבודה .


באתר Cancerhelp תוכלו למצוא פורומים בהם תוכלו לפגוש אנשים המתמודדים עם מצב דומה, חוק זכויות החולה על סעיפיו השונים הנוגעים לחולים במחלת הסרטן, פינת הנצחה ועוד.
אנו מקווים שאתר זה ייתן לכם מענה רחב בנושא סרטן, יעזור ויקל על ההתמודדות היום יומית שלכם ושל בני משפחתכם עם מחלת הסרטן.

 

 CancerHelp - מאגר מידע רב על מחלות הסרטן השונות, איכותי ואמין, מכיל סימפטומים למחלות הסרטן, גורמי סיכון שונים בסרטן, דרכי מניעה, אבחון מחלות סרטן שונות ועצות שימושיות בנושא.

לאתר לחץ כאן

מונה:

תאריך ושעה
  
התחברות לחברים

עבודה בחו"ל

כל הזכויות באתר שמורות ליוסי ספוזניק   0505366176   קרא את תקנון האתר    izen@netvision.net.il

לייבסיטי - בניית אתרים